Vykonávame všetky bežné úkony nevyhnutné pre bezproblémový chod vášho bicykla a realizujeme možnosť bicykel vašich snov si dať u nás vyskladať. Bicykle do opravy príjmame bez objednávky, takže nie je nutné nás vopred kontaktovať, stači ho smelo priniesť kedykoľvek očistený od hrubých nečistôt ako blato. Bicykel zbežne obhliadneme, overíme jeho technický stav a doporučíme adekvátny servis. Následne priebežne vyčíslime orientačnú sumu opravy. O ukončení zákazky, štandartne do piatich pracovných dní, zákazníka informujeme. Príjmame bicykle zakúpené i cez iné obchody. Sme striktne zdržanlivý voči tzv. hypermarkovým bicyklom a v rámci bezpečnosti užívateľa pre ich nedostatočnú spoľahlivosť a funkčnosť ich do servisu nepríjmame. Cenník prác je k dispozícií na predajni.

servis_foto
sk_SKSlovenčina
en_USEnglish sk_SKSlovenčina

Oznam

Vážení zákazníci,

nakoľko Hlavný hygienik SR povolil opätovné otvorenie niektorých prevádzok, od 30.3.2020 v štandardnom otváracom čase pre vás opätovne otvárame našu kamennú predajňu BMBIKE.

Avšak v súvislosti s týmto nariadením žiadame všetkých našich zákazníkov, aby dodržovali zvýšené hygienické opatrenia (rúška alebo iný ochranný prostriedok na ústa, prípad. rukavice) a do predajne vstupovali po jednom (naši zamestnanci budú dohliadať na počet zákazníkov v predajni). Z vyššie uvedených dôvodov žiadame zákazníkov o trpezlivosť.

Z dôvodu vysokej vyťaženosti telefónnych čísiel žiadame ctených zákazníkov, aby UPREDNOSTŇOVALI EMAILOVÝ KONTAKT.

TEŠÍME SA NA VÁS! 

tím BMBIKE

Secured By miniOrange